Możliwe są następujące formy płatności:

Płatność przy odbiorze (za Pobraniem)

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Firma Grupa Beautica zastrzega sobie prawo dodatkowej weryfikacji telefonicznej przy zamówieniach tego typu.

Przelew na konto bankowe (Przedpłata)

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie się do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub poczty. Po złożeniu zamówienia z formą płatności "Przedpłata" w wiadomości e-mail Klient otrzymuje nr rachunku bankowego, na które należy przelać kwotę za zamówione Towary wraz z kosztem wysyłki. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunek firmy Grupa Beautica zamówienie jest przekazywane do realizacji. Informujemy jednocześnie, iż nie realizujemy wysyłki zamówionych Produktów na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Przelewy24 - płatność online

Przelew dokonywany za pośrednictwem operatora płatności internetowych Przelewy24 - PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 779-236-98-87. Z chwilą potwierdzenia skutecznego dokonania płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji. W przypadku wystąpienia problemów z płatnością on-line prosimy o kontakt z działem sprzedaży marki Beautica w celu informacji o dalszym postępowaniu.

PayPo - płatność odroczona 

Więcej szczegółów - PayPo - jak to działa? (kliknij)

Decyzja o odroczeniu płatności przyznawana jest w czasie krótszym niż 10 sekund. Klient ma możliwość odroczenia płatności maksymalnie do 1000 zł (pierwsze zamówienie maksymalnie do 800 zł), lecz ostateczna kwota zależy od systemów scoringowych.

Klient ma 30 dni na opłacenie zakupów, w tym czasie RRSO wynosi 0%, zatem Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Jeśli Klient zdecyduje się spłacić zakup w 4 ratach, to oprocentowanie zależy przede wszystkim od kwoty transakcji i wynosi średnio ok. 20%. 

Odroczona płatność realizowana jest przez spółkę PayPo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, Warszawa (kod pocztowy: 02-672) za pośrednictwem operatora płatności internetowych Przelewy24 - PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu (adres: 60-327 Poznań, ul. Kanclerska 15), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 779-236-98-87.

 

Produkt dodany do ulubionych